• MINI AIR® PRO2

MINI AIR® PRO2

Urządzenie do produkcji poduszek powietrznych MINI AIR Pro2 jest idealne do dużych magazynów. Nowa i ulepszona konstrukcja bez pasków do wymiany i bez kompresora do dokupienia. MINI AIR Pro2 to urządzenie praktycznie bezobsługowe, lepsze, wydajniejsze i bardziej ekonomiczne. Bezkompromisowy pod względem wydajności, szybkości i jakości, MINI AIR Pro2 jest najbardziej elastycznym i przyjaznym dla użytkownika modelem premium naszego systemu do produkcji poduszek powietrznych. Cechują go niskie koszty utrzymania, a jego cicha i wydajna praca jest dodatkowym atutem. Szybka, cicha, oszczędna, przemysłowa i wydajna maszyna, ważąca jedynie 9 kg.

MINI AIR PRO 2  to nasza najnowsza maszyna do poduszek powietrznych w przemyśle, trwała, wygodna, nie posiadająca paska teflonowego, nie wymagająca konserwacji konserwacji oraz podgrzewania.

Instrukcja obsługi

Jeden przycisk przełącza na inny tryb folii (Filler, Wrapper),prędkość do 25m/mi.

Urządzenie jest  kompatybilne dla folii o szerokości 200mm, 400mm, 600mm, 800mm, może być również połączony z różnymi urządzeniami kompatybilnymi, takimi jak nawijarka, podajnik folii, kosz na napompowaną folię

Specyfikacja:

Model : MINI AIR Pro 2

Waga: 9 kg
Moc: 240 W
Prędkość: 25 m/min
Napięcie: 220 v / 110 v, 50 HZ-60 HZ
Urządzenia kompatybilne: kosz, nawijarka, podajnik folii
Prędkość, powietrze, regulacja temperatury
Bez paska , mniej konserwacji
Idealny do dużych magazynów
Gwarancja: dwa lata
Certyfikaty:  CE, PSE

Idealne rozwiązanie dla klientów poszukujących przyjaznego dla środowiska urządzenia do wypełniania pustych przestrzeni i zastosowań amortyzujących.
Zaprojektowane, aby oszczędzać pieniądze, minimalizując zmiany rolek, ograniczając przestoje, zwiększając produktywność, wymagając mniejszej liczby rolek / zamówień, oszczędzając cenne miejsce w magazynie.

Kompatybilny z foliami:
Filler (F) wypełniacz: 200x100 mm, 200x130 mm, 200x150 mm, 200x200 mm
Grubość folii: 20 mikronów
Długość rolki: 700 metrów
Materiał: HDPE

Wrapper (W) owijki : bąble, bąble dużę, tuba, tuba multi, kołdra duża, kołdra mała
Grubość: 20 mikronów
Długość: 550 metrów
Materiał: HDPE
MINI AIR® PRO2

  • Kod produktu: MiniAIR® PRO2
  • Punkty lojalnościowe: 200
  • Dostępność: Na stanie