• Folia ESD do owijania MiniAir Wrapper

Folia ESD do owijania MiniAir Wrapper


Antystatyczna folia MiniAir Wrapper należy do obowiązkowego asortymentu każdego sklepu z elektroniką. Powodem jest to, że części elektroniki są tak czułe na statyczny prąd, że nawet jeden mały ładunek elektryczny może je zniszczyć. Odpowiednią ochronę stanowią opakowania rozpraszające, tak jak ta folia antystatyczna do elektroniki.

Folia działa na zasadzie klatki Faradaya. Uniemożliwiając wyładowaniu elektrycznemu przejście przez przedmiot folia zgromadzi go na swojej powierzchni i w ten sposób ochroni przedmiot przed wyładowaniem, rozładowaniem i całkowitym zepsuciem.

Specyfikacja folii ESD MiniAir Wrapper

Materiał: HDPE

Rodzaje folii:

Grubość: 40 mikronów
Wielokrotnego użytku / Recykling: Tak
Długość rolki:
Kolor: jednobarwny lub dwukolorowy.
Antystatyczny efekt folii trwa 6 miesięcy.


Optymalna ochrona Twoich produktów elektronicznych: antystatyczna folia bąbelkowa ESD firmy AMESON


Nadawcy komponentów i urządzeń elektronicznych znają ten problem: podczas transportu i pakowania są one narażone na wyładowania elektrostatyczne-ESD. Jest to generowane przez tarcie podczas transportu. Podczas rozpakowywania mogą wystąpić wyładowania podobne do wstrząsów, a towar może ulec uszkodzeniu.

Chroń swoje urządzenia i ludzi przed wyładowaniami elektrostatycznymi.

Bardzo wrażliwe komponenty wymagają ochrony antystatycznej opakowania podczas transportu, aby zapobiec ewentualnym uszkodzeniom i niebezpieczeństwu, a także zapobiec zwrotom. Należą do nich: komputery z dyskami twardymi, telefony, laptopy, półprzewodniki i płytki drukowane, baterie i ładowarki, mierniki, sprzęt laboratoryjny, sterowanie, automatyka, czujniki, wyświetlacze i wiele więcej.
Ochrona przed wyładowaniami elektrostatycznymi folią bąbelkową ma dwa wymiary: po pierwsze elementy są chronione przed uszkodzeniem fizycznym, a po drugie pracownicy w logistyce czy produkcji są chronieni przed porażeniem elektrycznym.
Podczas transportu element może zostać naładowany do takiego stopnia, że ​​pracownik może być narażony na coś więcej niż tylko „mała iskra”. Dlatego wiele firm wymaga od swoich dostawców stosowania folii antystatycznej ESD.Folia ESD do owijania MiniAir Wrapper

  • Product Code: Folia ESD do owijania MiniAir Wrapper
  • Availability: In Stock

Tags: Folia ESD do owijania MiniAir Wrapper